ÚNOR 2018 - SaNnyTV_cz

5. března 2018 v 11:33 | Sanny TV

Ahoj, vítejte u ohlédnutím za měsícem únor. Jelikož skončil měsíc leden tak jsem se rozhodl že o tom napíšu trošku větší příspěvek, dobře nebudeme to okecávat a jdeme na to.
n videos které bylo poměrně dlouhé . V sobotu 10.2 jsem vydal Jirka Král má 1 000 000 M subs, které se stalo nejsledovanějším videa za únor . Druhý den brzo ráno jsem žive vysílal ranní live stream , který YouTube zablokovalo z důvodu toho že jsem si tam pustil jeden díl Policie v akci , takže na YouTube už záznam nenajděte záznam . Poté vyšlel další díl Světa Androidu, a ve stejný den byl narozeninový stream který měl velký úspěch . Poté vyšel další díl Týden Videos který byl hodně dlouhý . Za pár dní jsem začal natáčet let's playe na hru Biathlon Mania, z teto hry jsem vydal zatím jenom tři díly, určitě plánuji natočit další díly . Taky jsem vydal Svět Androidu který byl o Olympijských hrách . V pátek vyšel další díl Týden Videos kde jsem mluvil o plánech a o 24H Live Streamu . Jelikož Ester Ledecká vyhrála druhé zlato tak jsem o tom vydal krátré video, které mám kolem 200 zhlédnutí . Jako další video vyšlo jak dát mobilní telefon do továrního nastavení . Jako poslední video za měsíc únor vyšlo další díl Biathlon Mania .
Takže to byl měsíc únor, teď si ukážeme nějaké statistiky za únor.

Celkem jsem nahrál 17 videí za měsíc únor
Celkové zhlédnutí za měsíc leden je : 2 384
Celkem komentářů u videi : 152

1.února jsem vysílal čtvrteční Live Stream který byl docela dost zasekaný takže byl hodně krátký. 2. února jsem živě vysílal týden videos. Jako další video vyšlo SOUTĚŽ O 4 HRY, která byla vyhlášená na NAROZENINOVÉM LIVE STREAMU. Ve středu vyšel další díl Světa Androidu. Druhý den vyšla pozvánka na narozeninový Live Stream . Jako další video vyšlo klasicky týde
Plány na březen 2018

Na únor plánuji pokračovat v seriích jako Svět Androidu a Týden Videos,
v březnu bych chtěl začít natáčet různé vlogy a zlepšovat se v natáčení a stříhání videí, taky bych chtěl ke konci měsíce vydávat velikonoční speciály, taky bych chtěl přidávat více videí na kanál Senny TV (kanál z velkých prázdnin kde jsem natáčel různé experimenty a tak ) , taky bych chtěl natáčet více let's playů na více her, ahoj ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama