Sanny TV - MĚSÍC LEDEN 2018 - Sanny TV

15. února 2018 v 16:41 | Sanny TV
MĚSÍC LEDEN 2018 - Sanny TV
Ahoj, vítejte u ohlédnutím za měsícem leden. Jelikož skončil měsíc leden tak jsem se rozhodl že o tom napíšu trošku větší příspěvek, dobře nebudeme to okecávat a jdeme na to.
Hned 1.ledna jsem vydal kratší novoroční random vlog, kde jsme mluvil o plánech na tento rok, jako streami a videa které budou vycházet do dalších dnů, hned další den jsem vydal recenzi na Bluetooth REPRODUKTOR, potom ve středu 3.1 vydal další díl Světa Androidu, hned další den jsem vydal pár předtočených videi, potom vycázely pravidelné díly serií Týden Videos a Svět Androidu, co se týče vydávání videi tak moc videi nevycházelo kuli nedostatku času atd. Abych nezapomněl tak jsem na začátku ledna zakoupil domenu a webhosting a začal jsem dělat na webu který ještě oficiálně není spuštěn ale toto se brzy chystá. 17.1 jsem zkoušel poprvé streamovat nějakou hru což se na konec povedlo a hned další den jsem streamoval ranní stream, ve kterém jsme hrály HARDSTOUNE a dívali jsme se na zkus se nesmát atd. Potom zase vyšli klasické videa jako Svět Androidu a Týden Videos. 25.1 jsem vydal "Miloš Zeman MLUVÍ NA VEŘEJNOSTI SPROSTĚ ! (Debata ČT) " které má dnes 817 zhlédnutí, 27.1 jsem poprvé streamoval Týden Videos živě které má 45 min. V sobotu jsem vydal video "Miloš Zeman JE ZASE PREZIDENT ČR ( PRVNÍ REAKCE Miloše Zeman) ČT24" které se stalo nejsledovanějším videm roku 2018 na mém kanále. V pondělí 29.1 jsem vydal upoutávka na kanál Sanny TV. A poslední video za měsíc leden jsem vydal ve středu 31.1, a to bylo Svět Androidu.
Takže to byl měsíc leden teď si ukážeme nějaké statistiky za leden.
Celkové zhlédnutí za měsíc leden je : 2871
Celkem komentářů u videi : 96
Plány na únor 2018
Na únor plánuji pokračovat v seriích jako Svět Androidu a Týden Videos, také plánuji udělat narozeninový livestream který by byl 14.2, pokud by mi na livestreami nestačil internet tak bych každý čtvrtek vydával nějaký Let's play. Taky plánuji vydat projekt TUTORIALS .Zatím nemám v hlavě nějaké velké projekty které bych tu zmiňoval, takže o tom budu mluvit až někdy jindy, závěrem bych vám chtěl poděkovat za to že mně sledujete a za pozornost v tomto příspěvku, zatím ahoj. 😀

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama